Dovozce vynikající kávy, společnost Tchibo, je na našem trhu již od roku 1991 a od té doby si vybudovala dobrou pověst a stala se ve svém oboru jednou z nejvýznamnějších firem u nás. Pravděpodobně znáte kávu Tchibo, Jihlavanka nebo Davidoff Café, které tuto společnost reprezentují. Tchibo ovšem už dávno neznamená jen výbornou kávu. Od roku 2004 se začala tato společnost ve svých prodejnách nabízet celou řadu různého spotřebního zboží, což je trend, který se firmě vyplácí i v ostatních zemí Evropy, kde působí. Prodejny Tchibo můžete nalézt v celé České republice a nedávno byl zahájen provoz internetového katalogu na adreseTchibo.cz, takže už můžete nakupovat zboží od této společnost z pohodlí domova. Tchibo.cz, stejně jako kamenné prodejny, se řídí mottem „Každý týden nový svět“, což znamená, že každou středu společnost zcela obnoví sortiment nabízeného zboží. Tato nabídka je stejná v internetovém obchodě i na prodejnách, nicméně na Tchibo.cz je výběr zboží obvykle širší a můžete zde také nakoupit za lepší ceny.

Tchibo – nabídka týdne

Společnost Tchibo, jejíž hlavní činnost je dovoz a prodej kávy, nabízí ve svých prodejnách i v nedávno zprovozněném internetovém katalogu také celou řadu různého spotřebního zboží, a to především módy, módních a bytových doplňků, dětského zboží apod. Každý týden ve středu přichází tato společnost se zcela novou nabídkou a obmění svůj sortiment. Tchibo.cz nabídka týdne je totožná na prodejnách i v internetovém obchodě. Na internetu je však nabízeno i zboží, které není v kamenných obchodech k dostání, a mohou se lišit taky ceny. Pokud chcete nakupovat pohodlně a mít vždy okamžitý přehled o tom, jaká je aktuální Tchibo cz nabídka týdne, využijte služeb internetového katalogu Tchibo.cz. Naleznete zde kromě jiného také skvělé inspirace na vánoce a zboží laděné do zimního stylu. Můžete si vybrat například krásný zimní kabát, rukavice, hodinky, kabelku, luxusní zápisní nebo třeba spodní prádlo, to vše ve vynikající kvalitě a podle posledních módních trendů. Na své si v nabídce týdne přijdou také děti, a pokud chcete zkrášlit váš domov, možná si vyberete některý z bytových doplňků.

Tchibo katalog

Všichni milovníci kávy jistě znají značky Tchibo, Davidoff Café nebo Jihlavanka. Těmito třemi značkami se u nás představuje společnost Tchibo, která se kromě dovozu a prodeje skvělé kávy zabývá také prodejem širokého sortimentu dalšího zboží. V nedávné době tato společnost zprovoznila internetový katalog Tchibo, aby uspokojila své zákazníky, kteří teď mohou nakupovat z pohodlí domova a mít vždy přehled o aktuální týdenní nabídce. Tchibo.cz katalog nabízí mnoho druhů zboží, které není k dostání na prodejnách, a navíc za výhodné ceny. Na hlavní straně naleznete přehled o aktuální týdenní nabídce, je zde kategorie s dětským zbožím, kde najdete všechno možné od hraček po oblečení, na své si přijdou ženy, které mají styl, pro které je připraven výběr skvělé módy a doplňků. Pokud chcete něco do svého bytu, i v tomhle ohledu vám katalog Tchibo vyhoví. Nicméně, hlavním zájmem této společnosti vždy byla a bude především skvělá káva. Také tu si můžete objednat přes internet. Vyzkoušejte například speciální kávy Exclusive Origins z Kolumbie, Guatemaly nebo Brazílie. Pro milovníky slev připravil  sekci se zbožím za nejvýhodnější ceny, takže vám nic už nic nebrání začít nakupovat na Vánoce.