Tato zásilková služba v kombinaci s internetovým obchodem už 15 let funguje na českém trhu a drží se na špici tohoto segmentu. Quelle je německá společnost, která funguje bezmála 80 let a za tu dobu si vydobyla už velkou řadu ocenění a získala široké spektrum zákazníků. Cestu do českých domácností si tato společnost Quelle našla pomocí papírových katalogů( Quelle katalog 2010) , díky kterým dokázala prodat takřka cokoli z oděvního a obuvnického segmentu. Na úspěšnost těchto papírových letáků navázal i internetový obchod quelle.cz, který nabízí ještě větší množství zboží ako naleznete v Quelle katalog 2011.

Quelle katalog online

Quelle katalog online nabízí velké množství dámského, pánského či dětského oblečení a módy, dále nepřeberné množství obuvi, případně bytového textilu jako záclony, deky, přehozy apod. Také v tomto Quelle katalogu naleznete velké množství hraček, techniky, ale dokonce i erotického zboží.

Tedy v tomto katalogu Quelle zboží si vybere opravdu každý a hlavně si může zboží hned objednat pomocí formuláře, který je přiložen v každém katalogu, nebo pomocí infolinky, ale hlavně i pomocí přehledného eshopu quelle.cz

Quelle.cz

Tento portál nejdříve zastával funkci pouze informativního podpoření tolik oblíbených papírových katalogů, ale postupem času se tato stránka quelle.cz změnila na elektronický obchod. Díky tomu mohl konkurovat i ostatním velkým eshopům, ale ty neměli jako quelle početnou základnu zákazníků díky jejich oblíbeným letákům.

<!– START of the zanox affiliate HTML code –>
<!– ( The HTML code may not be changed in the sense of faultless functionality! ) –>
<a href=“http://ad.zanox.com/ppc/?13332604C864456804T“><img src=“http://ad.zanox.com/ppv/?13332604C864456804″ align=“bottom“ width=“300″ height=“250″ border=“0″ hspace=“1″ alt=“KA0995254 medium rectangle“></a>
<!– ENDING of the zanox-affiliate HTML-Code –>